Czas realizacji zamówienia

Czas dostawy towaru zależny jest od sposobu dostawy. Za czas dostawy uważamy czas od momentu nadania przesyłki przez nasz sklep do momentu odbioru przesyłki przez adresata. Czas dostawy nie jest równoznaczny z czasem realizacji zamówienia! Jednocześnie przypominamy, że o czasie realizacji zamówienia, tj. czasie w jakim zobowiązujemy się dostarczyć Ci zamówiony towar, informujemy Cię (zgodnie z wymogami prawa) po wybraniu towaru i sposobu dostawy, ale zawsze przed ostatecznym złożeniem zamówienia (tj. potwierdzeniem przez Ciebie zakupu przez przycisk ‘Potwierdź zakup’)

  1. Na termin dostawy Produktu składa się czas kompletowania Produktu przez Dostawcę oraz czas dostawy Produktu przez przewoźnika:

    2.1. Czas kompletowania Produktu wynosi co najmniej 2 dni robocze od przyjęcia Zamówienia do realizacji.

    2.2. Dostawa Produktu przez przewoźnika następuje w terminie przez niego deklarowanym tj. od 1 do 4 dni roboczych od nadania przesyłki (dostawa następuje wyłącznie w dni robocze z wyłączeniem sobót, niedziel i świąt).

  1. Zakupione w Sklepie Produkty są wysyłane wyłącznie na terenie Polski za pośrednictwem firmy kurierskiej (DHL).

 

Zamówienia wysyłane są za pośrednictwem firmy kurierskiej: DPD. To gwarantuje szybką dostawę, ubezpieczenie produktów oraz wysoką jakość usług.

Na czas dostawy składa się:
- czas realizacji: z reguły w ciągu 48h
- czas dostarczenia przez przewoźnika (na ogół od 24h)

Cena przesyłki jest uzależniona od formy płatności.

Koszty dostawy nie są wliczone w cenę produktu zakupionego w sklepie i są doliczane na końcowym etapie składania zamówienia. Przed potwierdzeniem zamówienia otrzymają Państwo informację o całkowitej kwocie, jaką należy uiścić, aby zamówienie zostało zrealizowane.

 

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl