Czas i koszty dostawy

 

1. Koszty dostawy Produktu są ustalane w trakcie procesu składania Zamówienia i są uzależnione od wyboru sposobu płatności oraz sposobu dostawy zakupionego Produktu.

2. Na termin dostawy Produktu składa się czas kompletowania Produktu przez Dostawcę oraz czas dostawy Produktu przez przewoźnika:

2.1. Czas kompletowania Produktu wynosi co najmniej 2 dni robocze od przyjęcia Zamówienia do realizacji.

2.2. Dostawa Produktu przez przewoźnika następuje w terminie przez niego deklarowanym tj. od 1 do 4 dni roboczych od nadania przesyłki (dostawa następuje wyłącznie w dni robocze z wyłączeniem sobót, niedziel i świąt).

  1. Zakupione w Sklepie Produkty są wysyłane wyłącznie na terenie Polski za pośrednictwem firmy kurierskiej (DHL).

 

Zamówienia wysyłane są za pośrednictwem firmy kurierskiej: DPD. To gwarantuje szybką dostawę, ubezpieczenie produktów oraz wysoką jakość usług.

Na czas dostawy składa się:
- czas realizacji: z reguły w ciągu 48h
- czas dostarczenia przez przewoźnika (na ogół od 24h)

Cena przesyłki jest uzależniona od formy płatności.

Koszty dostawy nie są wliczone w cenę produktu zakupionego w sklepie i są doliczane na końcowym etapie składania zamówienia. Przed potwierdzeniem zamówienia otrzymają Państwo informację o całkowitej kwocie, jaką należy uiścić, aby zamówienie zostało zrealizowane.

Dostępna forma przesyłki zamówionych przedmiotów to przesyłka kurierska:

Koszt przesyłki detalicznej zlewozmywaka (1szt):

dostawa: 

  • Przedpłata: 29,00 zł 
Płatność:
  •  Przelew na konto: 0,00 zł

Koszt przesyłki detalicznej akcesoriów:

dostawa:

  • przedpłata: 15,00 zł 

Płatność:

  • Przelew na konto   (0,00 zł)

 

Po otrzymaniu przesyłki należy bezwzględnie sprawdzić stan zlewozmywaka w obecności kuriera.

Wszystkie przesyłki w naszym magazynie są pakowane i sprawdzane przez 2 osoby wzajemnie się kontrolujące. Paczka jest oklejana firmową taśmą. Jeżeli otrzymasz przesyłkę z uszkodzoną taśmą lub naruszonym opakowaniem, wskazującym na ingerencję w zawartość przesyłki osób trzecich, to należy odmówić odbioru i poinformować nas o tym fakcie. Sprawą zajmie się nasza obsługa.


Informacja o wyjściu paczki z naszego magazynu wraz z numerem listu przewozowego jest przesłana do każdego klienta e-mailem. Po otrzymaniu takiego e-maila należy spodziewać się dostawy następnego dnia. Wpisując numer listu przewozowego na stronie firmy kurierskiej można sprawdzić, gdzie w danym momencie znajduje się paczka.

Do każdego wysłanego towaru dołączamy paragon, która jest dowodem zakupu. Oprócz tego, produkty zawierają instrukcję i kartę gwarancyjną.

 
Czas dostawy
Całkowity czas realizacji zamówienia (wraz z dostawą) wynosi od 2-4 dni roboczych - jeśli produkt znajduje się na magazynie. W innych przypadkach prosimy o kontakt z naszym sklepem. 
 
 
 
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl